fbpx

Darmowa wysyłka już od 299 zł

Dostawa i płatności

Zamów więcej produktów a nie zapłacisz za przesyłkę. Promocja dotyczy zamówień detalicznych powyżej 249 zł

FORMY PŁATNOŚCI

NR KONTA: 26 1050 1894 1000 0097 0797 9283

PŁATNOŚĆ ONLINE – regulowana przed dostarczeniem zamówienia.

ZWYKŁY PRZELEW– po złożeniu zamówienia zostaniesz poinformowana mailowo o numerze naszego konta bankowego, na które należy dokonać płatności – na przelew oczekujemy 3 dni robocze. Jeśli wpłata nie wpłynie na nasze konto w ciągu 3 dni będziemy zmuszeni anulowć zamówienie.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM – regulowana u kuriera w trakcie dostarczenia paczki z zamówieniem.

Czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty jest różny w zależności od wybranego sposobu płatności. Najszybciej księgowane są wpłaty dokonywane za pomocą przelewów wykonanych za pośrednictwem systemów Przelewy24 -jeżeli płatność przebiega bez przeszkód serwis w przeciągu 15 minut przekazuje do nas informacje z potwierdzeniem wpłaty.Najdłużej oczekuje się na zaksięgowanie wpłat wykonywanych przelewem bezpośrednim – do 1-3 dni roboczych.

FORMY DOSTAWY

– przy płatności przed wysyłką – Paczkomaty Inpost 10,95 zł.

– przy płatności za pobraniem – Kurier InPost 16,9 zł.

– przy zakupach detalicznych powyżej 249 zł – WYSYŁKA GRATIS

Jaki jest czas oczekiwania na dostawę?

Czas dostawy przesyłki wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Czas dostawy może się wydłużyć w wyniku braku obecności Klienta (lub innych osób, które mogą odebrać dostawę) pod podanym adresem dostawy, braku kontaktu z kurierem lub z innych przyczyn zależnych od firmy kurierskiej.

Bardzo nam zależy na szybkiej realizacji twojego zamówień. Standardowa procedura przewiduje dostarczenie towaru w czasie od jednego do trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub wpływu należności za zamówienie opłacone przelewem.

Kiedy podejmuje decyzję o formie płatności?

Wyboru sposobu płatności dokonuje się w trakcie składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu. Czy za zamówione produkty mogę otrzymać fakturę VAT? Tak, aby otrzymać fakturę VAT należy w trakcie składania zamówienia zaznaczyć opcję „chcę otrzymać fakturę VAT”.

W jakim czasie zostanie wysłane moje zamówienie?

Bardzo nam zależy na realizacji zamówień jak najszybciej. Standardowa procedura przewiduje dostarczenie towaru w czasie od 1 do 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub wpływu należności za zamówienie opłacone przelewem.

Zamówienia składane na sklepie są realizowane natychmiast, gdy zostaną opłacone, a płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie lub zamówione z opcją płatności za pobraniem. Najszybszą formą płatności jest opłata za pomocą systemów płatności elektronicznych Przelewy24 – potwierdzenie o wpłacie dociera do nas zazwyczaj w przeciągu 15 minut.

W jakich godzinach kurier dostarczy moją przesyłkę?

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze (od poniedziałku do piatku) w godzinach od 8:00 do 18:00.

Czy mogę monitorować moją przesyłkę?

Tak, jest to możliwe na stronie internetowej firmy kurierskiej InPost (zlokalizuj przesyłkę) W e-mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia znajduje się numer listu przewozowego, który wpisany w powyższej wyszukiwarce pozwoli szybko sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka.

Co zrobić, gdy dostawa się opóźnia?

W przypadku problemów z ustaleniem losów nie doręczonej przesyłki prosimy o skontaktowanie się z firmą kurierska InPost (kontakt) Na podstawie numeru listu przewozowego, który znajduje się w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia Dział Obsługi Klienta InPost ustali, co się dzieje z Twoją przesyłką. Zachęcamy do sprawdzenia przesyłki przed odbiorem od kuriera. W przypadku uszkodzenia wynikającego z nieodpowiedniego transportu, należy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera, a następnie skontaktować się naszym Działem Obsługi Klienta.